Over Ons

Alle makelaars van Puur Exclusief zijn experts voor vastgoed in het topsegment van de woningmarkt. Ons team is innovatief, creatief, gepassioneerd en werkt altijd discreet.

Puur Exclusief is onderdeel van Puur Makelaars. Dankzij de 6 vestigingen van Puur Makelaars, beschikt Puur Exclusief over een groot nationaal en internationaal netwerk. Hierdoor kennen wij de markt als geen ander, wat vaak resulteert in een snelle en perfecte match tussen vraag- en aanbod.

Het team van Puur Exclusief

Frederik W. baron van Till Partner en Register Makelaar Taxateur 023 541 09 00   frederik@puurmakelaars.nl
Ralf B. Van Schagen Partner en Register Makelaar Taxateur 023 541 09 00   ralf@puurmakelaars.nl
Mr. John W.W. Van Ommeren Register Makelaar Taxateur 023 528 85 50   john@puurmakelaars.nl
Cisca M. Jansen Partner en Kandidaat Register Makelaar 023 541 09 00   cisca@puurmakelaars.nl
Jeroen Visser Partner en Register Makelaar Taxateur 020 - 811 33 30   jeroen@puurmakelaars.nl
Michel Clous Partner en Kandidaat Register Makelaar Taxateur 023 542 35 42   michel@puurmakelaars.nl
Rutger Spiering Partner en Register Makelaar Taxateur 023 542 35 42   rutger@puurmakelaars.nl
Dennis de Boer Partner en Register Makelaar Taxateur 035 - 7121000   dennis@puurmakelaars.nl
Wendy M. Veldhuis Register Makelaar Taxateur 023 541 09 00   wendy@puurmakelaars.nl

"Bij het verkopen van ons appartement in Amsterdam hadden wij zeer professionele begeleiding, met veel aandacht voor details."

Nienke uit Bussum

Diensten Puur Exclusief

Verkoopmakelaar

Het succesvol verkopen van een woning is een ambacht. Alle verkoopmakelaars van Puur Exclusief zijn experts voor vastgoed in het topsegment van de woningmarkt. Ons team is innovatief, creatief, gepassioneerd en werkt altijd discreet.

Lees meer

Aankoopmakelaar

Puur Exclusief is vaak als eerste op de hoogte welke woningen in het topsegment in de verkoop komen. In veel gevallen brengen wij zelfs een aankoop tot stand nog voordat een woning op de markt verschijnt.

Lees meer

Taxatie

Hebt u (snel) een taxatie nodig voor uw (nieuwe) woning, voor een grote verbouwing, of voor nieuwbouw? Schakel dan onze taxateurs in, zodat u zeker weet dat uw taxatie aan alle eisen voldoet.

Lees meer